ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

У Вас є питання? Перегляньте цей розділ

Як поповнити свій рахунок?
Існує декілька варіантів оплати:
1. В меню сайту натиснути кнопку ОПЛАТИТИ. Оплату можна здійснити будь-якою карткою, будь-якого банку
2. Через термінали ПриватБанку
3. В будь-якому банку/відділенні на території України
Номер абонента/Ідентифікатор, де його знайти та як дізнатись стан свого рахунку?
1. В меню сайту натиснути кнопку “ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ” та переглянути інформацію
2. Зателефонувати до технічної підтримки компанії
3. Написати у Viber або Messenger компанії
Я оплатив(ла) за Інтернет, а його так і не підключили. Чому?
Для зарахування грошей на Ваш рахунок потрібен певний час. Найшвидше кошти надійдуть якщо оплата виконана через наш сайт та через оплату в терміналах ПриватБанку, зазвичай це займає 1-3 хвилини. Якщо Оплата здійснювалась через інші термінали, платіжні системи чи відділення банків на надходження коштів потрібно 2-4 робочих дні. Якщо за цей час гроші так і не надійшли – відправте квитанцію на Viber компанії, оператори перевірять інформацію на наявність помилок
Я оплатив(ла) за Інтернет. Який термін дії абонплати?
Термін дії абонплати – один календарний місяць. Тобто, першого числа поточного місяця відбувається списання коштів авансовим платежем на наступний. На 1 число рахунок абонента повинен бути позитивним
Як змінити тариф? Скільки це коштує?
1. Відкрийте “ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ”, перейдіть в розділ “Технічна підтримка” та оберіть пункт “Зміна швидкості”
Напишіть тариф, на який бажаєте перейти.
2. Зверніться до нашого офісу з документом, що посвідчує особу, назвіть адресу за якою підключено Інтернет та тариф на який бажаєте перейти.
Послуга зміни тарифу безкоштовна. З 1 числа наступного місяця буде знято абонплату згідно обраного тарифу.
Чи можна 'протестувати' певний тариф?
Так, можна. Послуга надається строком на 3 календарних дні і по закінченню її дії тариф повертається на раніше встановлений. Послуга безкоштовна і може бути замовлена через ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ, повідомлення у Viber/Messenger компанії або телефонний дзвінок до технічної підтримки абонентів.
Як я можу зайти в ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ?
1. З домашньої мережі на нашому сайті натисніть кнопку ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ (Працює навіть при негативному балансі на рахунку)
2. Якщо бажаєте відкрити ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ з іншої мережі Вам знадобиться логін і пароль. Напишіть в технічну підтримку абонентів у Viber/Messenger і наші оператори нададуть Вам всю необхідну інформацію.
Як призупинити доступ до Інтернету, щоб не нараховувалась абонплата? Який максимальний термін призупинення послуги?
1. Самостійно звернутись до нас в офіс з документом, що посвідчує особу.
2. Зі своєї домашньої мережі зайти в “ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ“, розділ “Технічна підтримка” та написати повідомлення, в якому зазначити термін призупинення.
Щомісячна вартість тарифного пакету нараховуватись не буде. Максимальний термін послуги – 3 місяці.
Послуга призупинення недоступна при зверненні через Viber/Messenger.
Я змінив місце проживання та хочу користуватись вашими послугами за новою адресою. Що для цього потрібно?
Якщо за новою адресою є кабель Інтернету від нашої компанії Вам потрібно звернутися до нас в офіс з документом, що посвідчує особу або написати у Viber/Messenger технічної підтримки абонентів для переоформлення реєстраційних даних.
У випадку, якщо за новою адресою лінія відсутня, необхідно виконати підключення. Вартість можна дізнись у наших фахівців.
Якщо Ви переїжджаєте за адресою, де немає покриття мережі ПРОКК, потрібно подати заяву на розірвання договору в нашому офісі або через ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ.
Чи можна самостійно підключити роутер? Потрібні якісь 'спеціальні' налаштування? Чи обов'язково викликати наших спеціалістів?
Так, Ви можете самостійно підключити роутер. Більшість сучасних моделей вже мають попередньо встановлений заводом виробником пароль до WiFi мережі. В окремих випадках треба тільки звірити фізичну адресу пристрою. Просто зателефонуйте або напишіть в технічну підтримку, знадобиться декілька хвилин Вашого часу.
Звичайно, Ви можете викликати наших спеціалістів, які підключать, налаштують та протестують обладнання. Виклик платний.
Як перевірити швидкість Інтернету?
Відкрийте сервіс вимірювання швидкості speedtest.net/
Невірним буде вимірювання швидкості на телефоні/планшеті або будь-якому іншому пристрої, що підключений до WiFi мережі. Правильно вимірювати швидкість тільки при з’єднанні кабелем. Також, нагадуємо, що заміри швидкості будуть коректними якщо всі програми, що використовують Інтернет з’єднання та/або навантажують процесор пристрою будуть закриті, на час вимірювання швидкості антивірусне ПЗ буде призупинено або відключено, інакше реальна швидкість буде заниженою.
Що буде зі швидкістю, якщо підключити ще один або декілька пристроїв (комп'ютер, телевізор, телефон)?
Швидкість з’єднання буде розділено між всіма Вашими пристроями нерівномірно в залежності від типу данних, що завантажуються і кількості звернень в зовнішню мережу.

Не знайшли відповідь на своє питання?

Технічна підтримка:
+380 (3131) 5 42 22
+38 (050) 372 14 39
+38 (050) 372 69 18
+38 (067) 310 44 64